Çekme Halkası Vinç Mapa
search
  • Çekme Halkası Vinç Mapa
  • Çekme Halkası Vinç Mapa

Çekme Halkası Vinç Mapa

₺429,00
Vergisiz Aynı Gün Kargo

Çekme Halkası Vinç Mapa

Adet

Üstün Yapı Kalitesi
Ağır hizmet tipi 3/4 inç D-halkalı kelepçeler, araç kurtarma veya ağır çekme ihtiyaçlarını karşılayabilecek 4,75 tona (9500 pound) kadar çekme kuvveti sağlayabilir.
Çekme kancası kelepçesi, kopma mukavemeti 22 ton (44.000 pound) olan dökme çelikten yapılmıştır ve endüstri standardı 7/8 inç vidalarla, galvanizli ve toz boyalı, aşınma önleyici, ultraviyole önleyici, korozyona dayanıklı ve 48 saatlik tuz püskürtme testi, dayanıklı ve uzun ömürlü.
Çok yönlülük
Kurtarma römorku tutma, tutma blokları, ağaç koruyucular vb. ile birlikte kullanılabilir. Evrensel tasarım, cipler, ATV, UTV, kamyonlar, römorklar ve spor amaçlı araçlar için çok uygundur. Bu kilit ile kurulumu kolay ve kullanımı güvenilirdir.
Herkes İçin Basit Kurulum
D-Ring İzolatörleri Herhangi Bir Standart 3/4" Kelepçeye Takılır ve Dayanıklı Poliüretan Malzemeden Yapılmıştır. Basitçe Yerine Takılır ve Birkaç Dakika İçinde Takılabilir veya Çıkarılabilir. DAYANIKLI VE GÜVENLİ AÇIK YOL
3/4 İnç D Halkalı Prangalar, Kurtarma Sekmeli Çoğu Off Road Stili Tamponla Uyumludur, Sürüş Sırasında Dikkat Dağıtan Tıkırtı Gürültüsünü Önler.
NOT : ADET FİYATIDIR
12 Öğeler
Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.