OPENROAD Strap Çeki Halatı
search
  • OPENROAD Strap Çeki Halatı
  • OPENROAD Strap Çeki Halatı
  • OPENROAD Strap Çeki Halatı
  • OPENROAD Strap Çeki Halatı

OPENROAD Strap Çeki Halatı

₺2.499,00
Vergisiz Aynı Gün Kargo
Adet

Kayış Malzemesi: %100 Naylon N66! Gerçek Esneklik: %22. Kinetik Kapma Kuvvetini Hissedin. Uzunluk: 9 m / 30 feet. Genişlik: 76 mm / 3 inç. Kırılma mukavemeti: 30.000 lb. Laboratuar Test Raporu mevcuttur.
 
EVRENSEL KULLANIM
30.000 lbs için 30 inçlik çekme kayışı ve pas önleyici kaplamalı >40.000 lbs değerindeki bağlantı kelepçeleri. Büyük kamyonların çekilmesi, ağır ekipmanların çekilmesi için idealdir. Arazi, acil durum personeli veya ağır nesneleri taşıması gereken herkes için önemli bir araç.
 
ÇOK YÖNLÜLÜK
ekstra dayanıklı, ağır hizmet tipi kayış kiti. Tüm araçlara ve durumlara uygun çekme kayışı ve kancaları. Bu kiti çekme kayışı, kurtarma kayışı, ağaç koruma kayışı veya vinç uzatma kayışı olarak kullanabilirsiniz, bu da onu son derece çok yönlü bir ürün haline getirir.
 
SAĞLAM VE YÜKSEK KALİTE
Tüm çekme durumları için ekstra uzun. Kar, su, çamur veya kum gibi zor durumda kalan araçlarınızı kurtarın. Ekstra uzun 30 ft'lik kayış, aracınıza çekmeniz için gereken güvenli mesafeyi sağlarken, ortaya çıkabilecek her türlü durum için gereken uzunluğu sağlar.
 
8 Öğeler
Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.